• DOLAR
  5,7635
  % -0,11
 • EURO
  6,4297
  % 0,47
 • ALTIN
  283,0100
  % 1,83
 • BIST
  97.149
  % 1,84
Android Cihazlarda APK İndirmek Kolay Mıdır?

Android Cihazlarda APK İndirmek Kolay Mıdır?

Android işletim sistemi hayatımıza girdiğinden beri  lisanınıza ait olmayan birçok terimi öğrenmek zorunda kalırsınız.  APK İndir uygulaması onlardan biridir.

APK İndir Uygulaması  nedir ve nasıl yükleyeceksiniz?

Teknik terimler ile anlatmak yerine basitleştirilmiş  bir dil anlatamaya gayret edeceğiz.  APK indir nedir?   Kullanıcıdan gizlenen dosyanın uzantısı noktayı takip eden üç harften oluşur.  Örneğin test.txt bu dosyanın çeşidini size belirtir.  Genellikle yazılımcılar arasında daha iyi  kavranabilen teknik bir dildir.  Android uygulamalarından hızlı  dosya indirmenize ve güncellemelerin anında cihazınızda olmasına yardımcı bir programdır.

APK İndir uygulamasını  neden yüklemelisiniz? 

Playstore’da henüz yayınlanmamış uygulamaları kurmak için Wi-fi  ve  3G bağlantısına ihtiyaç duyar. Eğer APK uygulamasını indirdiyseniz henüz resmi olarak yayınlanmamış veya diğer akıllı telefonların yazılımlarında bulunmayan sürümlerini  ve uygulamalarını yükleyebilirsiniz.  Google play yoksa bu uygulama olmazsa olmaz bir ihtiyaca dönüşüyor.

APK uygulaması nasıl kurulur?

Küçük bir uyarı ile başlayalım, APK İndir uygulamasını indirmeden siteyi kontrol edin.  Kötü  yazılımlardan cihazlarınızı koruyun.  Android işletim sistemi sizleri dış yazılımlardan korur. Ancak yüklediğiniz siteden eminseniz, güvenlik sistemini açın.

Yüklemeye karar verdiyseniz nasıl yapacağınızı anlatalım

Ayarlar menüsünü açın ve güvenlik bölümüne girdikten sonra bilinmeyen kaynaklardan etkinleştirin.(Az önce bahsettiğimiz Android korumasını kaldırıyorsunuz) Apk dosyasını seçin ve doğrudan indirin. Bilgisayarınızdan uygulamanızı indirecekseniz dosyayı akıllı cihazınıza taşıyarak işleme devam edebilirsiniz.  Her iki sistemde cihazınızdan Android korumasını kaldırmak zorundasınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?