• DOLAR
  5,7635
  % -0,11
 • EURO
  6,4297
  % 0,47
 • ALTIN
  283,0100
  % 1,83
 • BIST
  97.149
  % 1,84
Cezayir Ziyaret Vizesi

Cezayir Ziyaret Vizesi

Cezayir vize işlemlerini anlaşmalı olduğumuz Cezayir İstanbul Başkonsolosluğu ve Cezayir Ankara Büyükelçiliği aracılığı ile yapıyoruz. Sizlerde Cezayir de bulunan akrabalarınızı eşinizi ve dostunuzu ziyaret etmek istiyorsanız Cezayir ziyaret vizesine ihtiyaç duyacaksınız. Bunun için öncelikli olarak Cezayir de bulanan aile ferdinizden davetiye temin etmelisiniz. Bu sayede hızlı bir şekilde Cezayir vizesi alabilirsiniz.

Cezayir Ziyaret Vizesi Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

 

Cezayir ziyaret vizesi için 6 adet evrak istenmektedir. Dilerseniz maddeler hallinde bu evrakları sizlere hızlı bir şekilde açıklayalım.

 1. 2 Adet Vize Başvuru Formu: Bu formu vize başvurusu yapan kişi eksiksiz olarak doldurmak zorundadır. Islak imzası olmalı aynı zamanda belgede ibraz edilen bilgilerin geçerli olması gerekmektedir.
 2. 2 Adet Biometrik Fotoğraf: Uluslararası standart ölçülere uygun olmak zorundadır.
 3. Pasaport: 10 yıl içerisinde çıkarılmış olmalı, 6 ay geçerliliğin bulunması ve yan yana 2 adet boş sayfanın bulunması zorunludur.
 4. Vize Talep Dilekçesi: Başvurulan konsolosluğa ya da büyükelçiliğe hitaben yazılacak. Başvuru sahibinin; maaş bilgileri, Cezayir’e gerçekleştireceği seyahatin tarih aralıkları ve söz konusu ziyaretin kim tarafından finanse edileceği açıklanmalıdır.
 5. Davetiye: Davetiyeyi gönderen Cezayir vatandaşı ya da ikamet hakkı bulunan kişinin bağlı olduğu Cezayir belediyesi tarafından onaylanmış belge.
 6. Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği

Tüm bu işlemleri hızlı bir şekilde halledip detaylı bilgi almak için danışma hattımızı arayabilirsiniz. Bizimle 2 günde Cezayir vizesi mümkün.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?