• DOLAR
  5,7635
  % -0,11
 • EURO
  6,4297
  % 0,47
 • ALTIN
  283,0100
  % 1,83
 • BIST
  97.149
  % 1,84
LENSİN SHİP REPAİR

LENSİN SHİP REPAİR

Kanıtlanmış yama teknolojisi ve yıllarca süren deniz kurtarma tecrübesi ile Lensin Ship Repair şirketi, gemilerin topraklama veya çarpışma gibi acil durumlara hızlı bir şekilde cevap verme kapasitesine sahiptir. Gemi dururken geçici, ancak güvenilir, gövde onarımları için doğru ekipman ve uzmanlığı sunuyoruz.

Lensin Ship Repair, geçici olarak yüzer tekne tamiri için dünya çapında kullanılan FlexiShape Miko Plaster’i geliştirdi. Yamalar, kabuk kaplamadaki keskin kenarlardan birkaç aramid lifi tabakası boyunca korunmaktadır ve malzeme, gövde eğrilerini takip etmek için esnektir. Kenarlardaki kauçuk şeritler Sualtı Bağlantı Elemanını kullanarak gövde yüzeyine sabitlendiğinde contanın geliştirilmesine yardımcı olur.

Dry Docking Tuzla

Dry Docking Tuzla, kuru kenetlenme, onarımlar için veya bir gemi servis merkezine götürüldüğünde kullanılan bir terimdir. Kuru yükleme sırasında, tüm gemi kuru bir alana getirilir, böylece gövdenin batık kısımları temizlenebilir veya kontrol edilebilir.

Kilitleme cihazlarının boşlukları da incelenmiştir. Tüm denize ve deniz emme vanalarına bakım yapılır. Kuyruk mili yatak aşınması kontrol edilir. Kuyruk mili kaldırılır ve kontrol edilir. Çapa zinciri incelenir, temizlenir ve yeniden işaretlenir.

Ship Supply Turkey

Ship Supply Turkey ve dünya çapında bakım, servis ve arıza tespiti, Tuzla tesislerimizde tüm yıl 24/7 yapılmaktadır. Hepsi yerinde çalışma için geniş bir araç yelpazesiyle yapılır. Acil yardım için, her gün telefon desteği hizmetimizin bir parçasıdır. Maliyetleri ve operasyonel zorlukları en aza indirmek için, müşterilerimizle yakın işbirliği içinde planlı sevk hizmeti planlanmaktadır ve her zaman hızlı ve uygun maliyetli bir çözüm sunmayı garanti ederiz. .Motor atölyemiz, tüm motor ekipmanlarınızın servis ve onarımını yapmak için donatılmıştır:

Silindir Yüksek, Orta ve Düşük Hız Motorlardan Kapaklar

Yüksek, orta ve düşük devirli motorların kapaklarının onarımı konusunda uzmanız. Kapaklar sökülür, temizlenir ve basınç testinden geçirilir. Tüm parçalar ölçülmüş ve yenilenmiştir. vanaların ve yuvaların taşlanması. Valf yuvalarını fazla büyütmek için işleme ve sızdırmazlık yüzeyinin taşlanması da mümkündür. Engine Overhaul yani bakım onarım işleriniz için Lensin firması sizlerledir.

Electrical Repair

Genellikle, bağlantı çubuklarının elden geçirilmesi, büyük uçların ölçülmesi için bağlantı çubuklarının temizlenmesi, çatlak testi ve sıkılaştırılmasını içerir. Tüm elektrik aksamlarının elden geçirilmesi de çok önemlidir.

Pistonlar

Pistonun tamamen elden geçirilmesini sunuyoruz, dahil. halka kanallarının temizlenmesi, ölçülmesi, lekelerin kontrolü ve çatlak kontrolü

Silindir Linerleri

Silindir gömleklerinin tam olarak elden geçirilmesi, sızdırmazlık yüzeylerinin temizliği, honlanması, öğütülmesi / işlenmesini ve ölçüm raporlarıyla birlikte tamamlanmasını içerir. Hepsi 170 ila 650 mm çapında gömleklerde yapılabilir.

Yakıt Ekpmanları

Çoğu yakıt enjeksiyon pompası ve enjektör valfinin revizyonu. 1.500 bar’a kadar kalibrasyon basıncı mevcuttur.

Pompalar ve Soğutucular

Deniz motorları için yardımcı ekipmanın revizyonu ve bakımı yapılması gerekir. Tüm bu hizmetler için Lensin Ship Repair bir tık uzağınızda…

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?