• DOLAR
  5,7635
  % -0,11
 • EURO
  6,4297
  % 0,47
 • ALTIN
  283,0100
  % 1,83
 • BIST
  97.149
  % 1,84
UYGULAMA VE PROGRAM

UYGULAMA VE PROGRAM

Yaşadığımız çağda teknolojinin ilerlemesi ile birlikte cebimizde taşıdığımız cep telefonları, çantalarımızda taşıdığımız bilgisayarlar için piyasaya sürülen programlar, yazılımlar ihtiyaçlara göre uyarlanmakta ve kullanıcılara sunulmaktadır. Market alışverişi, oyun, ev-araba alım-satımı, iş bulmak için kullanılan programlar çoğunlukla kullanım açısından oldukça talep görmekte ve teknolojiyi kullanmayı seven, kullanmak zorunda olan herkes tarafından tercih edilmektedir.

program indirmek, akıllı telefon ve bilgisayar kullanan herkesin ihtiyacı haline gelmiştir. Uygulama mağazalarından tamamen ücretsiz ya da ücretli olarak indirilebilen program ve uygulamalar gün geçtikçe çoğalmaktadır. Her ihtiyacı karşılayacak ve insanların hayatlarını kolaylaştıracak uygulamaları kullanıcıların beğenisine sunan yazılımcı firmalar, piyasaya sürdükleri bu uygulamalardan ciddi miktarlarda para kazanabilmektedir.

Program indirmek için gereken şeylerden birisi de internet bağlantısıdır. Genellikle program indirmeleri ya da güncelleme yaparken wifi yani kablosuz modemden internet alınması tavsiye edilir. Mobil veri üzerinden yani operatör sağlayıcınız üzerinden telefonunuza sağlanan internet bağlantısını kullanarak da indirme yapılabilir. program indir ikileminden oluşan kelime birleşimi günümüzde sıkça kullanılmakta ve duyulmaktadır.

Cep telefonlarına program indirebilmek için telefonlarda bulunan işletim sistemlerinin kullanıcılara sunmuş olduğu ve telefonda yüklü olarak gelen market kısmından kullanıcılar istedikleri uygulamaları indirebilmekte ve kullanabilmektedir. Android işletim sistemlerinde ücretsiz uygulama seçeneğinin daha fazla olduğu bilinmektedir. İos kullanıcıları da bazı uygulamalardan ücretsiz olarak yararlanabilmekte fakat bir çok uygulamayı ücretli olarak satın alarak kullanabilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?