• DOLAR
  5,7635
  % -0,11
 • EURO
  6,4297
  % 0,47
 • ALTIN
  283,0100
  % 1,83
 • BIST
  97.149
  % 1,84
Zemininizi Dilediğiniz Yönde Şekillendirin

Zemininizi Dilediğiniz Yönde Şekillendirin

Anovis şirketi tarafından üretilen epoksi malzemeleri çeşitli zeminlerle hizmet vermektedir. Epoksi, poliüretan ve PVC gibi çeşitli endüstriyel malzemeler üreterek çeşitli zeminler oluşturmaktadır. Bu zeminler ile ortamınızı dilediğiniz zevkte ve görünüşte oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.

Epoksi Malzemeleri ile Üretilen Zeminler

Şirketimiz Anovis tarafından üretilen epoksi fiyatı zeminler arasında seçeneklere göre değişim göstermektedir. Anovis şirketi 1998 yılında sektöre adımını atmış ve sonrasında hızla büyümeye devam etmiştir. Dr. Schutz markasının Türkiye dağıtımını alan şirketimiz hem Türkiye’de hem de Ortadoğu’da faaliyet göstermektedir.

Epoksi, poliüretan ve PVC gibi malzemeler ile zemin üretimi alanında hizmet sağlayan şirketimiz müşteri odaklı çalışan ve müşteri isteklerine cevap vermeyi amaçlayan bir şirkettir. Kullandığımız kaliteli malzemeler ile sizlere sağlam zeminler sunarak ortamınızın sağlamlaşmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra yalnızca sağlamlık değil renk ve desen alanında da sizlere seçenekler sunmaktayız. Epoksi zemin fiyatı alanında değişimlerin de bu bağlamda olduğunu söyleyebiliriz.

Epoksi Zeminlerinin Özellikleri Nelerdir?

 • Epoksi zeminleri oldukça sağlam yapılara sahiptir.
 • Sağlam malzemelerden üretilen epoksi zeminleri için müşterilerin zevkleri de önde tutulmaktadır.
 • Yapı, esneklik ve kalite olarak sağlam bir yapıdan oluşan zeminler renk ve desen olarak da görselimize uygun olarak seçilebilmektedir.
 • Bunun yanı sıra müşteriler için cazip edici bir özellik de temizlenebilirliğinin kolay olmasıdır.
 • Aynı zamanda bu malzemeden üretilen zeminlerin ömrü de oldukça uzundur
 • Diğer zeminlere göre kolay yıpranmayan epoksi malzemeli zeminler en az 30 yıl boyunca sağlam kalabilmektedir. Fakat yine ağır cisimlerden, sürtünmelerden, kullanılan çeşitli temizlik ürünlerinden dolayı tahribat görebilir.
 • Bu dudumda profesyonel olarak çakışan ekibimiz onarım işlemini gerçekleştirmektedir.

Epoksi birim fiyatı olarak müşterilerimizin seçtiği zemin seçenekleri ile şekillendiğini söyleyebiliriz. Şirketimize ve ürettiğimiz ürünlere dair bilgi almak için bize 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda sitemizin katalog kısmında ürettiğimiz zeminler hakkında görsel bilgiye de sahip olabilirsiniz. Sağlam zeminler için ve epoksi m2 fiyatıgibi bilgileri almak için şirketimizin internet sitesinden yardım alabilir ve iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?