Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Nissan’dan Kaçırılmayacak Bakım Kampanyası

Nissan, Mart ayı boyunca mobil uygulama ya da web sitesi üzerinden alınan periyodik bakım randevularında geçerli olmak üzere 10 indirim …

Nissan, Mart ayı boyunca

Nissan, Mart ayı boyunca mobil uygulama ya da web sitesi üzerinden alınan periyodik bakım randevularında geçerli olmak üzere 10 indirim kampanyası başlattı. İndirim, garantisi devam eden araçları kapsıyor.

3 yaş üzeri Nissanlar için ise 849 TL’den başlayan avantajlı bakım paketleri sunuluyor.

Akıllı sürüşün öncüsü Nissan, 1-31 Mart 2022 arasında geçerli olmak üzere periyodik bakımda 10 indirim sağlayan bir kampanya hayata geçirdi. Kampanyaya göre Nissan Türkiye Mobil Uygulaması veya www.nissan.com.tr üzerinden en az 1 gün önce alınan randevular için, periyodik bakım 10 indirimli olacak.Nissan Yetkili Servisleri’nde garantisi devam eden araçlar için geçerli olan avantajlı koşullar, periyodik bakım hizmetlerinde değişimi sağlanan orijinal yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi ve yakıt filtresini kapsıyor.

3 yaş üzeri Nissan araçlar için 849 TL’den başlayan avantajlı bakım paketleri

Nissan’ın sunduğu kış fırsatlarında 3 yaş üzeri Nissan araçlar da unutulmadı. Buna göre Nissan bayilerinde hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, motor yağı ve işçilik dahil 849 TL’den başlayan avantajlı fiyatlar uygulanıyor.

Kampanya ve fırsatların detaylarına Nissan Türkiye Mobil Uygulaması’ndan ve www.nissan.com.tradresinden ulaşılabilir.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı