Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

THY Müdürü Başarı Üstüne Başarı Katediyor

Türk Hava Yolları Pazarlama

Türk Hava Yolları Pazarlama ve Satıştan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur, “6 yılda filomuza 60’ı çift koridorlu olmak üzere toplamda 227 uçak katılacak” dedi.

Türk Hava Yolları’nın 303. Uçuş noktası olan Krasnodar seferleri başladı. Seferlerin başlaması nedeniyle yapılan törende konuşan Ahmet Olmuştur, “Dünyanın en çok ülkesine uçan Türk Hava Yolları; filosuna yeni uçaklar katarak ve uçuş ağını genişletmeye devam ederek büyüme planlarına yönelik çalışmalarını sürdürüyor.

Krasnodar’a başlattığımız seferlerle birlikte Türk Hava Yolları kalitesini ve hizmet anlayışını bu güzel şehre de sunmuş bulunuyoruz” diye konuştu. Olmuştur yeni seferle ilgili olarak da “Rusya’da uçtuğumuz 10. nokta olmasından dolayı mutluluk duyduğumuz Krasnodar şehrine, haftada karşılıklı olarak 5 sefer düzenleyeceğiz‘‘ dedi.

İGA’DAN SÜRPRİZ

2019 yılında İstanbul yeni havalimanına taşınacaklarını belirten Ahmet Olmuştur, ”THY sadece uçuş ağını genişletmesi ile değil hizmet kalitesiyle de ödüle layık görülmüş bir havayolu. Bu hizmeti önümüzdeki kış tarifesinde yeni havalimanına yeni evimize taşınarak çok daha üst düzeylere yolcu odaklı olarak hazırlanmış terminalimizde çok daha üst düzeylere çıkaracağız. Oradaki yolcu salonlarımızla yolcularımıza yeni sürprizler yapmaya hazırlanıyoruz” bilgisini paylaştı.