Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Antalya’da ‘gençlik birimleri’ buluştu

Kocaeli’de İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü, Antalya’da düzenlenen Yerel Yönetimlerin Gençlik Birimleri Buluşması programına katıldı …

Kocaeli'de İzmit Belediyesi Spor

Kocaeli’de İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü, Antalya’da düzenlenen Yerel Yönetimlerin Gençlik Birimleri Buluşması programına katıldı.

KOCAELİ (İGFA) – İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü temsilcileri, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin 5-6 Mart tarihlerinde düzenlediği Yerel Yönetimlerin Gençlik Birimleri Buluşması programına katıldı.

Yerel yönetimlerin gençlik birimleri ve daire başkanlarının bir araya geldiği iki gün süren organizasyonda, belediyeler arasında iletişim trafiği oluşturmak, örnek uygulama projelerinin hayata geçirilmesi ve gençlere yönelik yapılacak çalışmalar ele alındı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Muhittin Böcek ve CHP Gençlik Kolları Başkanı Gençosman Killik’in de yer aldığı organizasyonda; gençlerin güçlendirilmesine odaklanan bir yaklaşımla yerel yönetimler tarafından gençlik üzerine yapılan çalışmalar, projeler ve yeni nesil yaklaşımların paylaşılarak ortak strateji oluşturulması konusu masaya yatırıldı. Yerel Gençlik Eylem Planı oluşturulması konusunda fikir birliği oluşan toplantıda, CHP belediyelerin ortak hareket etmesi ve gençlik hizmetleri, gençlik projeleri gibi konularda fikir alışverişlerinin devam etmesine karar verildi.