Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bakan Bak Mardin’de Kayyum Belediyelerini Ziyaret Etti

Gençlik ve Spor Bakanı

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak AK Parti Mardin Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen kongreye katılmak için Mardin’e gitti.

Çalışmaları Yerinde İzledi

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak Mardin’de kayyum atanan belediyeleri ziyaret etti ve çalışmalarını izleme imkânı buldu. Bakan Bak gündem ile ilgili açıklamalarda bulunmayı da ihmal etmedi.

Uyuşturucu ve terörle mücadele konusuna da değinen Bakan Bak bu iki illetin de spor sayesinde bertaraf edileceğini ifade etti. Güneydoğu Bölgesi’ne yatırımların devam ettiğini belirten Bakan Bak mahallelere spor alanları yapacaklarını da belirtti. Bu sayede gençler daha faydalı aktivitelere yönelebilecekler. Bu da uyuşturucu ve terör sorunlarının ortadan kalkmasına vesile olacak.

Bakan Bak Afrin Operasyonu hakkında da açıklamalarda bulundu. Mehmetçiğimizin canla başla mücadele ettiğini ifade eden Bak Raco’nun da ele geçirildiğini ifade etti. bu sayede ülkemizin sınırlarında kurulan terör yuvalarının darmadağın edileceğini belirtti. Ayrıca bu mücadelenin terör örgütlerine karşı yapıldığını belirtti ve Suriyeli halkın bu sayede geri memleketlerine gideceklerini belirtti.