Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bekir Bozdağ Kılıçdaroğlunu Yerden Yere Vurdu

Hükümet Sözcüsü Bozdağ, “CHP’nin

Hükümet Sözcüsü Bozdağ, “CHP’nin içinde bulunduğu durum gerçekten acınacak bir durum. CHP’yi Kılıçdaroğlu ve ekibi acınacak hale getirdi. CHP ne yapacağını bilmiyor. Kendi içinden bir ismi belirleyip çıkaramıyor. Siyasette ahlaksız bir pazarlık döndüğü ortada. CHP’nin adayını Kılıçdaroğlu da bilmiyor” dedi.

Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, “CHP’nin içinde bulunduğu durum gerçekten acınacak bir durum. CHP’yi Kılıçdaroğlu ve ekibi acınacak hale getirdi. CHP ne yapacağını bilmiyor. Kendi içinden bir ismi belirleyip çıkaramıyor. Siz Türkiye’yi yönetmeye ehil değil misiniz?” dedi.

İşte Bozdağ’ın açıklamaları;

Tabi CHP’nin içinde bulunduğu durum acınacak bir durum. CHP’yi Kılıçdaroğlu ve ekibi acınacak hale getirdi. Şu anda CHP ne yapacağını bilmiyor. Türkiye’nin yönetimine talip kendi içinde ehliyetli liyakatli ismi belirleyip Türk halkının önüne çıkaramıyor. Hala arıyor. Siz Türkiye’yi yönetmeye ehil değil misiniz? “Ben Türkiye’yi yönetmeye talibim. Ben olmuyorum ama arkadaşlarımdan falancayı yapıyorum” diye neden açıklama yapmıyor? Belli ki CHP kadrolarının içinde cumhurbaşkanı adayımız sayın Recep Tayyip Erdoğan çapınca kıratında bir isim yok.

‘Kılıçdaroğlu’da bilmiyor’

Şimdi ben çıkarsam diyor, halk Tayyip bey ile beni mukayese ettiğinde, Kılıçdaroğlu gibi bir çapsız mı Türkiye’yi yönetsin diye sorulacak. Eğer çekinmiyorsa kendisi “ben adayım” demesi lazım. Siyasette meydan seçim meydanıdır. Halk herkesin notunu sandıkta verir. Sayın cumhurbaşkanımıza meydan okumayı biliyor.

Sayın Kılıçdaroğlu yüreğin yetiyorsa, Türkiye’nin 81 ilinin meydanları ortada. Burada bir şeyi söylemekte fayda var. CHP genel başkanı adayları kendileri konuşurken, ‘bizim kafamızda net isimler var’ diyor ama öte yandan ‘eşim bile bilmiyor’ diyor.

Ben Kılıçdaroğlu’nun kafasında bir kaç isim vardır diye düşünüyordum ama CHP’nin göstereceği aday kim eminim Kılıçdaroğlu da bilmiyor. Belli ki kurye bekliyor. Onun getirdiği zarfın içerisinde bir aday ismi varsa herhalde ona da bakıp da karar verecektir.

Sayın Cumhurbaşkanımız liderliğinde CHP de en büyük değişimi yaşamaktadır. Düşünebiliyor musunuz bir dönem CHP, merhum Erbakan hocamıza karşı yapılan 28 Şubat darbesinin motor gücüydü. Erbakan hocamız boncuk boncuk terlerken o darbeyi yapanlarla beraberdi.