Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP Sözcüsü Tezcan:Bunları Ciddiye Almayın

Erken Seçime gidileceği açıklamasından

Erken Seçime gidileceği açıklamasından sonra CHP Kalesinde büyük tartışmalara ve Kale içi Savaşlara’da neden oldu.Öztürk Yılmaz ve Didem Engin’in Cumhurbaşkanlığına Aday olmalarına CHP Sözcüsü Bülent Tezcan’dan sert tepkiler geldi.Bunları ciddiye ve kaale almayın diyen Tezcan ifadelerine bu şekilde yer verdi.

24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimi öncesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a karşı girdiği tüm seçimleri kaybeden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, adaylık konusunda kararını veremedi.

Kılıçdaroğlu, adaylık konusunda PM’deki toplantıyı beklerken Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz ile İstanbul milletvekili Didem Engin’in cumhurbaşkanlığına adaylığını açıklaması CHP’yi karıştırdı.

CHP’DE HERKES ADAY OLUYOR

CHP’de şimdiden iki ismin aday olması, Muharrem İnce’nin de aday olacağının konuşulması parti içerisinde rahatsızlığa neden oldu.

ADAYLIKLARINI AÇIKLAYANLARA TEPKİ: CİDDİYE ALINACAK BİR KONU DEĞİL

Canlı yayın konuğu olan CHP Sözcüsü Bülent Tezcan, adaylık açıklamalarıyla ilgili şunları söyledi: “Bugünkü adaylık açıklamaları ciddiye alınacak bir konu değildir. Ciddiye alınıp üzerine konuşulacak bir konu da değildir. Partinin genel başkanı bu konuda 40 kere düşünüp 1 kere konuşurken, bizim 100 kere düşünüp 1 kere konuşmaktan bile imtina etmemiz gerekir.