Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İmamoğlu’ndan ‘hassasiyet’ çağrısı… Evinizde kalın!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, yoğun kar yağışının Cumartesi günü daha da yoğunlaşacağını belirterek, vatandaşlara …

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, yoğun kar yağışının Cumartesi günü daha da yoğunlaşacağını belirterek, vatandaşlara ‘hassasiyet’ uyarısında bulunarak, “Evinizde kalın, araç kullanmayın; toplu taşıma kullanın” çağrısında bulundu.

İSTANBUL (İGFA) – İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, kent genelinde devam eden yoğun kar yağışıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Liman Başkanlığı’nın özellikle görüş mesafesi ve diğer fırtına gibi hassasiyetlerden dolayı boğaz hattındaki ulaşımı durdurduğunu ifade eden Başkan İmamoğlu, T5 Eminönü- Alibeyköy Tramvay Hattı’ndaki arızanın giderilmesi için çalışıldığını, hat üzerindeki seferlerin İETT otobüsleriyle yapıldığını ifade etti.

Cumartesi günü kar yağışının daha da etkili olacağına dikkat çeken Başkan İmamoğlu, “Cumartesi 4-5 beş günün en yoğun kar yağışının olacağı gün. Dolayısıyla bu hassasiyeti özellikle yarın için gösterin ve evinizde kalın, araç kullanmayın. Toplu taşıma kullanın” dedi.