Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ziyaretimiz

İzmir Gültepe Makedonya Göçmenleri Derneği yönetimi İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu’yu ziyaret etti. Ziyaret …

İzmir Gültepe Makedonya Göçmenleri
İzmir Gültepe Makedonya Göçmenleri Derneği yönetimi İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu’yu ziyaret etti.
Ziyaret esnasında konuşan İzmir Gültepe Makedonya Göçmenleri Derneği Başkanı Birol Özkardeşler “İzmirimizin duayen ismi ,esnaf teşkilatının herşeyi Zekeriya Mutlu Başkanımızı ziyaret etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Pandemi nedeniyle esnafımız çok zor günler geçirdi.Bu dönemde esnafımızın hep yanında olan ve dertlerine derman olmak için esnafın sesini gerek yerel yönetimlere gerekse Ankara’ya duyurmaya çabalayan başkanımızın uğraşları takdire şayandır.Kendisini kutluyor,çalışmalarında başarılar diliyoruz”dedi.
İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu’da “Öncelikle İzmir Gültepe Makedonya Göçmenleri Derneği Başkanı Birol Özkardeşler ve yönetimine ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederim.Çalışmalarımızla ilgili güzel duygu ve düşünceleriniz bizi ayrıca çok mutlu etti.Çalışmalarımızı arkadaşlarımızla birlikte aralıksız sürdürmeye devam edeceğiz.”dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı