Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kırgız Kadının Cenazesini Alan Olmadı

Antalya’ya bağlı Manavgat ilçesinde

Antalya’ya bağlı Manavgat ilçesinde 34 yaşındaki Kırgız kadın boğularak öldürüldü ve cenazesini alan çıkmadı.

Cenaze Firması Aldı

5 gün önce evli olduğu eşinin kardeşi tarafından saldırıya uğrayan ve hayatını kaybeden Katerina Çetin özel bir cenaze firmasıyla ülkesine gönderildi. 34 yaşındaki Çetin’in cenazesine Kırgızistan’da da kimsenin katılmadığı belirlendi.

Otopsi incelemesi sonrasında boğularak öldürüldüğü ortaya çıkan Çetin’in 3 de çocuğu bulunuyordu. Antalya Adli Tıp Kurumu tarafından yapılan incelemelerin ardından morga kaldırılan Çetin’in cenazesi hiç kimse tarafından alınmadı. Kırgızistan’a özel bir cenaze firmasıyla gönderilen Çetin’in cesedi burada defnedildi. Ancak burada da ailesinden hiçbir kimsenin gelmemesi dikkat çekti.

Cinayetin neden işlendiğine dair henüz somut bir bilgi bulunmuyor. Bu konuda polis araştırmalarını sürdürüyor. Alınacak ifadeler ve kamera görüntüleri sayesinde olayın aydınlatılması hedefleniyor. Genç kadının bir giyim mağazasında çalıştığı da belirlendi. Polis tarafından yapılacak soruşturmalar neticesinde olayın açıklığa kavuşturulması bekleniyor. Bu sayede cinayet zanlısı olan kişinin de hak ettiği cezayı alacaktır.