Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Malatya Kent Konseyi Çocuk Meclisi’nden emniyet ziyareti

Malatya Kent Konseyi Çocuk Meclisi, Yürütme Kurulu üyeleri ve aileleri Türk Polis teşkilatının 177 Kuruluşunu kutlamak için Malatya Emniyet …

Malatya Kent Konseyi Çocuk

Malatya Kent Konseyi Çocuk Meclisi, Yürütme Kurulu üyeleri ve aileleri Türk Polis teşkilatının 177 Kuruluşunu kutlamak için Malatya Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’i ziyaret edip, hafta dolayısıyla kendilerine çiçek takdim ettiler.

MALATYA (İGFA)- Malatya Kent Konseyi Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Batar, “İlimizdeki
ortaokul ve ilkokul seviyesindeki öğrenciler arasında tamamen şeffaf bir ortamda yapmış olduğumuz seçimle Malatya Kent Konseyi’nin başkanı ve yürütme kurulu üyeleri seçildi. Çocuklar sosyal ve kültürel anlamda yapabilecekleri çalışmalar için bir araya geliyorlar, Kent Konseyi çalışanları olarak bizlerde çocuklarımızın faaliyetlerinin koordinasyonunu sağlıyoruz” dedi. Malatya Kent Konseyi Çocuk Meclisi Başkanı Ravzanur Güde ise, Malatya Emniyet Müdürü ve ekibini her türlü zorlu koşulda ilimizin güvenliğini sağlamak için ellerinden gelen gayretleri gösterdiklerine şahit olduklarını ve bundan dolayı da kendilerine teşekkür ettiklerini belirtti.

Malatya Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren yapılan ziyarette Malatya Kent Konseyi Çocuk Meclisi, Yürütme Kuruluna yönelik yaptığı konuşmada, “Malatya Kent Konseyi’nde böyle demokratik yöntemle başkan olmana çok sevindim geleceğimiz açısından ve şuanda büyük bir tecrübe olacaktır. Faydalı işler yapmanız kent konseyinde sizin de sesinizi duyurmanız gerçekten geleceğin büyük ülkesi Türkiye ye yakışacak bir durum, hele de onun bir başkanı kız olması daha da gurur vericidir” şeklinde konuştu.
Konuşmaların akabinde çocuk meclisi üyeleri çocuklarla ilgili genel güvenlik konuları ve çözüm önerileri hakkında Malatya Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren ile bir süre sohbet ettiler.