Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mit Fetö’yü Raydan Çıkardı

Mit ülkemizde ve Avrupa’da

Mit ülkemizde ve Avrupa’da Fetö Terör örgütüne geçtiğimiz günler olmak üzere eş zamanlı operasyonlar düzenledi.Düzenlemiş olduğu operasyonlarda oldukça olumlu neticeler alan Mit, Fetö terör örgütüne ağır darbeler vurdu.

Mit’in En son operasyonu ise Kosova’da Fetö terör örgütünün 6 yöneticisine oldu.Bu operasyonun ardından ise örgüt yeni önlemler almaya başladı.

Fetö terör örgütünün son alınan bilgilere göre Türkiye’nin Operasyon zor yapa bileceği ülkelere yöneticilerini kaydırdığı söylendi.

MİT’in Kosova’da düzenlediği bir operasyonla FETÖ’nün 6 kritik ismini yakalayıp uçakla Türkiye’ye getirmesi FETÖ’de büyük paniğe ve korkuya neden oldu.

Teröristbaşı Gülen’in son konuşmasında örgüt üyelerine ağladığı ve ‘Beni koruyun’ talimatı vermesi sonrasında örgütte herkesin en güvenilir ülke olarak belirledikleri Kanada’ya kaçmaya başladıkları öğrenildi.

Haber 7’nin haberinne göre, geşifre olan örgüt üyeleri Türkiye’nin operasyon yapmaya cesaret edemeyeceği düşünülen, İngiltere, Fransa gibi ülkelere de kaçmak için harekete geçti.

“Korkudan evlerinden dışarı çıkamıyorlar”

FETÖ’nün Kosova operasyonu sonrası örgüt elebaşları olan Abdullah Aymaz, Zekeriya Öz gibi şahısların Almanya’dan kaçış planı yaptıkları öğrenildi.

Diğer taraftan terör örgütü elebaşlarından Kerim Balcı, Akın İpek ve sözde Asya ve Avrupa sorumlularının da Kosova operasyonu sonrasında büyük panik yaşadığı ve saklandıkları inlerinden çıkamadıkları bildirildi.

FETÖ’nün hesap edemediği gerçek

Geçmişte MİT’in Fransa’da Asala terör örgütüne yaptığı operasyonlar aslında Türkiye’nin istediği her ülkede operasyon yapabilme kabiliyetini ortaya koyuyor.