Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Prof. Dr. Canan Karatay bir kez daha ezber bozdu. “Deterjanları çöpe atın”

Prof. Dr. Canan Karatay bir kez daha ezber bozdu. “Biz ölürüz virüsler ölmez” “Deterjanları çöpe atın.” “Müsilajın sebeplerinden biri de suya …

Prof. Dr. Canan Karatay

Prof. Dr. Canan Karatay bir kez daha ezber bozdu.

“Biz ölürüz virüsler ölmez”

“Deterjanları çöpe atın.”

“Müsilajın sebeplerinden biri de suya akan tonlarca dezenfektan.”

“Türkiye’nin 80’i kabız bugün”

Ferda Yıldırım’ın youtube kanalına konuk olan Prof. Dr. Canan Karatay, 2.5 yıl süren sessizliğini bozdu. Sağlığımız ve bağışıklık sistemimiz için kristal kaya tuzunun önemine değinen Prof. Dr. Canan Karatay, “oksijen, su ve tuzsuz hayat olmaz” diyor.

Yeni kitabı Karatay Sözü raflarda yerini alan Prof. Dr. Canan Karatay, bugüne kadar söylediklerinin yanında, kitabında yer verdiği bilgileri de paylaştı. Yumurta, zeytinyağı, tereyağı, tuz, şeker gibi pek çok konuda ezber bozan Karatay, “virüslerden, bakterilerden korkmayın diyor” ve DNA’mızı bozan kimyasallardan uzak durmamızı öneriyor.

Tuz ve yağ olmadan antikorun oluşmayacağını da söyleyen Prof. Dr. Canan Karatay, müsilajdan virüslere, kişiye özel tedavi yöntemlerinden yaşam biçimine, kristal kaya tuzu tüketiminden, deterjan ve dezenfektanların hayatımıza etkilerine, pek çok söylemiyle bir kez daha gündem yaratacak.

Prof. Dr. Canan Karatay ile bu çarpıcı söyleşiyi Ferda Yıldırım’ın youtube kanalında izleyebilirsiniz

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı