Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

En Zengin Üçüncü Kadın Bodrum’da

Jeff Bezos ile boşanmasının

Jeff Bezos ile boşanmasının ardından aldığı tazminatla dünyanın en zengin üçüncü kadını olan MacKenzie Tuttle, ünlü milyarderin lüks yatıyla tatil yaparken Bodrum’da görüntülendi.

Dünyanın en zengin işinsanı olarak tanımlanan Amazon’un kurucusu Jeff Bezos’un lüks yatı Flying Fox, Bodrum açıklarına demir attı.

Hürriyet’ten Cenker Tezel’in haberine göre; Boşandığı eşi Jeff Bezos’un Flying Fox adlı milyonlarca dolarlık lüks yatında tatil yapan MacKenzie Bezos, önceki gün Bodrum’da görüntülendi.

Jeff Bezos’tan boşanırken aldığı tazminatla gündem olan MacKenzie Tuttle, yakınlarını ağırladığı yatta deniz ve güneşin keyfini çıkarırken objektife yansıdı.

Keyifli halleriyle dikkat çeken MacKenzie Tuttle, deniz keyfi sonrası başına attığı havluyla müzik dinleyip dans etti.

MacKenzie Tuttle, boşanırken aldığı tazminatla dünyanın en zengin kadınları arasına girdi.

NE OLMUŞTU?

Jeff Bezos’a ait olduğu iddia edilen lüks yat Datça açıklarında görüntülenmiş ve Datça Belediyesi de konuya ilişkin “Çaya gelmek istedi” diyerek bir paylaşımda bulunmuştu. Ancak Bezos’un şirketi Amazon’dan verilen bilgiye göre yatın ünlü iş insanına ait olmadığı açıklanmıştı. Karışıklığın Flying Fox isimli yatın İtalyan medyasının Bezos’a ait olduğunu iddia etmesinden dolayı kaynaklandığı bildirilmişti.