Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

2 Aylık Ömrün Var Dediler Türk Doktorlar Kurtardı

Azerbaycanlı Veliyeva damarlarının tıkanık

Azerbaycanlı Veliyeva damarlarının tıkanık olması sebebiyle ameliyat olmak istedi ancak Azerbaycanlı doktorlar riskli diyerek ameliyat etmedi.

Erzincan’da Sağlığına Kavuştu

Veliyeva Azeri doktorlardan bu cevabı aldıktan sonra hastane araştırmaya başladı ve Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile temasa geçti. Burada ameliyat olabileceğini öğrenen Veliyeva direkt olarak Erzincan’a gitti. Başarılı bir şekilde baypas ameliyatı olan 50 yaşındaki kadın sağlığına tekrardan kavuştu. Bu sayede tekrar eski günlerine kavuşabilmenin de sevincini yaşadı.

Hastaneyi Türkiye’de bulunan tanıdıkları vasıtasıyla bulan Veliyeva Türk doktorlarına da minnettar olduğunu ifade etti. Ameliyat olmasam hayatımı kaybedecektim diyen Veliyeva artık sağlıklı bir şekilde hayatına devam edebilecek.

Veliyeva Türk doktorlar ile irtibata geçmeden evvel anjiyo filmi çektirmişti. Bunu doktorlara göndererek kontrol etmelerini istedi. Bu sayede ameliyat yapmaya karar veren doktorlarımız başarılı bir operasyon gerçekleştirdiler. Böylelikle ülkemizin adını bir kez daha olumlu bir şeyle duyurmuş oldular. Bundan böyle Azerbaycan’daki hastaların Türkiye’ye geleceğini tahmin etmek zor olmayacaktır.