Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Aziz Yıldırım Mehmetçik İle Bir Araya Gelecek

Sarı-lacivertli yönetim, Hatay’da bulunan

Sarı-lacivertli yönetim, Hatay’da bulunan Fenerbahçeliler Derneği’nin yaptırdığı İşitme Engelliler Okulu’nun açılışı için bugün kente gidecek. Başkan Aziz Yıldırım da yarın yönetime katılacak. Açılıştan sonra, sınırdaki askerlere ziyaret düzenlenecek.

Fenerbahçe’de başkan Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri son derece anlamlı bir organizasyona imza atıyor.

Sarı-lacivertli yönetim, Hatay’da bulunan Fenerbahçeliler Derneği tarafından yaptırılan ve bu eğitim öğretim yılında işitme engelli öğrencilere eğitim vermeye başlayan İşitme Engelliler Okulu’nun açılışını yapacak.

Başkan Aziz Yıldırım, ayrıca 1907 okul 1907 pota projesi kapsamında basketbol potası açılışları gerçekleştirecek. Yönetim kurulunun bugün Hatay’a gelmesi beklenirken başkan Aziz Yıldırım’ın ise yarın kente geleceği bildirildi.

Mehmetçik ile bir araya gelecek

Başkan Aziz Yıldırım’ın da Hatay’a geçmesiyle beraber sarı-lacivertli yönetim, son derece anlamlı bir organizasyona daha imza atacak.

Fenerbahçe yönetimi, Türk Silahlı Kuvvelerimizin terör unsurlarını bertaraf etmek için Afrin’e yönelik başlattığı Zeytin Dalı Harekatı’na destek vermek amacıyla sınır bölgesine geçecek.

Yıldırım ve yöneticiler burada Mehmetçik ile bir araya gelecek ve onlara moral vererek yanlarında olduklarını gösterecek.

Öte yandan Kadıköy Fenerbahçeliler Derneği öncülüğünde Mehmetçik’e destek için Türkiye çapında bir kan verme organizasyonu yapılacağı belirtildi.

Organizasyon tüm Türkiye’de aynı gün başlatılacağı ifade edildi. Organizasyonla ilgili detayların önümüzdeki günlerde açıklanacağı kaydedildi.