Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bilecik Bozüyük ‘Okey’i sevdi

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Güneşspor tarafından sosyal sorumluluk projeleri kapsamında ilçe genelinde yapılan Okey Turnuvası’na 144 kişi …

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Güneşspor

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Güneşspor tarafından sosyal sorumluluk projeleri kapsamında ilçe genelinde yapılan Okey Turnuvası’na 144 kişi katıldı.

Pazaryeri Gündem (BİLECİK İGFA) – Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Güneşspor Kulübü’nün geleneksel olarak düzenlediği ve kadın yarışmacıların ödüllerinin geçtiğimiz hafta verildiği Okey Turnuvası, ilçe halkından gelen yoğun istek üzerine bu kez erkekler için düzenlendi.

144 kişi katıldığı Okey Turnuvası ile ilgili bilgi veren Güneşspor Kulübü Turnuva Sorumlusu Fatih Çürük, turnuvanın oluşmasında destek sağlayıp sponsor olan Eren Kitap Kırtasiye sahibi Muharrem Akman ve Bursa Tül Perde sahibi Zafer Ölmez’e teşekkür etti. Turnuvanın amacının kaynaşmayı tanışmayı sağlamak olduğunu belirten Çürük, kulübün tanıtımını yapabilmek ve yarışmacıların kulübü görme imkanını sağlamış olduğunu belirterek, katılımcılara teşekkür etti.

Turnuvada birinci olan Ziya Kurt ve İlhan Özcan ile ikinci olan Sedat Uzun ve Ömer Arslan’a ödülleri takdim edildi. Birinci olan çiftler gram altın ve şampiyonluk kupalarını Rıdvan Demir ve Rıdvan Tanır verirken, ikinci olan yarışmacılara ise 500 TL’lik alışveriş çeki ve kupalarını Fatih Çürük ve Metin Kiraz tarafından takdim edildi.