Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mustafa Cengiz detayı: Derbide Burak Elmas ile büyük kavga! ‘Beni babana sor’

Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin devre arasında Burak Elmas ile 3 TFF yöneticisi Ali Düşmez, İsmail Erdem ve Nuri Akın arasında büyük bir tartışma yaşandığı ortaya çıktı. Burak Elmas bir diyalog sonrası Nuri Akın’a ‘Bu beyefendi kim?’ dedi. Akın’ın cevabı “Sen beni kayınpederine ve babana sor, onlar iyi tanır” olunca ortalık karıştı. Burak Elmas’ın “Defolup gidin” sözleri protokolde yankılandı. Fiziksel teması araya giren korumalar önledi. Nuri Akın’ın Mustafa Cengiz’in önerisiyle TFF yönetimine girdiği ortaya çıktı. İşte yaşananlar…

Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin devre arasında

Galatasaray‘ın sahasında Fenerbahçe‘ye 2-1 mağlup olduğu maçın devre arasında Burak Elmas ile 3 TFF yöneticisi Ali Düşmez, İsmail Erdem ve Nuri Akın arasında arbede çıktı. Tartışma sırasında ağır sözler havada uçuşurken fiziksel teması araya giren korumalar önledi. Burak Elmas TFF yöneticilerine “Defolup gidin” diye bağırırken, kavganın odağındaki Nuri Akın’ın eski başkan Mustafa Cengiz’in önerisiyle TFF yönetimine girdiği ortaya çıktı. İşte kavganın detayları…

BURAK ELMAS: BU HAKEMİ ÖZEL Mİ SEÇTİNİZ!

Skorer’in haberine göre 1-1 biten ilk yarının ardından protokol tribününün fuayesinde çay içmekte olan TFF yöneticileri Ali Düşmez, İsmail Erdem ve Nuri Akın’ın yanına giden Burak Elmas, TFF Başkan vekili Ali Düşmez’e, “Bu hakemi özel mi seçtiniz!” dedi. Düşmez, “Nereden çıkardınız böyle bir şeyi. Biz hiç karışmıyoruz. Görevlendirmeleri Merkez Hakem Kurulu yapıyor. Sizler de Oflu Hoca gibi keyfinize göre hakem istiyorsunuz. Atanmış bir MHK var ve bu iş onların işi” cevabını verdi.

NURİ AKIN’IN SÖZLERİ FİTİLİ ATEŞLEDİ

Düşmez’in yanıtından hoşnut olmayan Elmas, “Zaten o sistemi değiştireceğiz. Bu tür hakemlerle bu sezon bitmez” diyerek sitemine devam etti. Ali Düşmez’in lavaboya gitmek için ortamdan ayrılmasıyla ortalık biraz olsun sakinleşmişken, araya giren Nuri Akın’ın sözleri fitili ateşledi.

“İSTESENİZ DE İSTEMESENİZ DE BU SEZON BU HAKEMLERLE BİTECEK”

TFF’de Tesisler ve Yatırımlardan Sorumlu yönetici olan Nuri Akın, başkan Burak Elmas’a bakarak, “Siz isteseniz de istemeseniz de bu sezon, bu hakemlerle bitecek” dedi. Akın’ın bu sözleri üzerine ortalık bir anda alevlendi. Çevresindekilere Nuri Akın’ı işaret eden Burak Elmas, “Beyefendiyi tanıyamadım. Kimdir kendisi ve buraya nasıl girdi?” dedi.

“BENİ KAYINPEDERİNE VE BABANA SOR, ONLAR İYİ TANIR”

Bunun üzerine Akın, “Burakcım, sen beni kayınpederine ve babana sor. Onlar iyi tanır” cevabını verdi. Bu yanıta daha da sinirlenen Elmas, bu sefer de, “Ben Galatasaray Başkanı’yım. Bana Burakcım diyemezsin” diyerek arkasından şunları sıraladı:

Terbiyesizlik etme, kendine gel. Burası Galatasaray. Gönderdiğiniz hakemle bu maçın içine ettiniz. Türk futbolunun da içine ettiniz. Defolup gidin.

Bununla da yetinmeyen ve Akın’a doğru hamle yapan Elmas ile Nuri Akın arasında fiziki temas yaşanmasına araya giren korumalar engel oldu.

REZAN EPÖZDEMİR: HADDİNİZİ BİLİN

Burak Elmas’ın sinirlenip, ağır ifadeler kullanması sonrasında bu kez devreye Galatasaray Başkan Yardımcısı Rezan Epözdemir girdi. Epözdemir, “Galatasaray’ın evinde hiç kimse Galatasaray Başkanı’na laf söyleyemez. Haddinizi bilin” diyerek, TFF yöneticisine yanıt verdi.

NURİ AKIN, MUSTAFA CENGİZ’İN ÖNERİSİYLE TFF’YE GİRMİŞ

Nef Stadı protokol tribününde Burak Elmas ile sevimsiz anlar yaşayan Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Nuri Akın’ın 5036 nolu Galatasaray genel kurul üyesi olduğu ortaya çıktı. Akın’ın ayrıca eski başkan Mustafa Cengiz’in önerisiyle TFF Yönetimi’ne girdiği ortaya çıktı.