Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ozon Tedavisi Fiyatları Ne Kadar?

İnsan bedenini çevresel etkenlere

İnsan bedenini çevresel etkenlere karşı koruyan en büyük organ cildimizdir. Bunun için cildimizin hak ettiği değeri vermek ve gerekli olduğu durumlarda takviye edilmesini sağlayarak güçlendirmek gerekir. Son dönemlerde cildin güzelleşmetirilmesi ve desteklenmesi için kullanılan seçenekler arasına ozon tedavisi de girmiştir. Ozon tedavisi yalnız cildin güzelleştirilmesi ve korunması için değil aynı zamanda bazı hastalıkların tedavisi içinde önemlidir. Antalya ozon tedavisi hizmeti veren merkezimiz hastalarımızdan gelen talep doğrultusunda hareket ederek gerekli muayene sürecinin başlatılması sonrasında nasıl bir süreç izlenmesi gerektiğine karar verecektir.

Ozon tedavisi tıpta alternatif bir tedavi şekli olarak tanımlanmış olmasına karşın ortaya çıkarmış olduğu başarı bugün alternatif olmanın çok daha üzerine çıkmayı da başarmıştır. Ozon tedavisiyle birlikte cilt bakımı yapılırken aynı zamanda fizik tedavi gerektiren hastalıklarda ya da kapanmayan yaraların tedavisinde etkili çözümler sağlamaktadır.

Ozon tedavisi yöntemi solunum hastalıklarının tedavisi, romatizmal hastalıklarda ağrıların giderilmesi ya da azaltılmasında da kullanılabilmektedir.

Ozon Tedavisi Nasıl Yapılır?

Antalya ozon tedavisi fiyatları yapılacak olan uygulamaya göre değişiklik gösterir. Yukarıda da bahsettiğimiz üzere tedavi amaçlı olarak yapılan bir uygulama ile cilt güzelleştirme ile ilgili yapılan uygulamanın fiyatı birbirinden farklı olacaktır. Ozon terapisi seanslar halinde yapılabilir. Vücuda gönderme şekli ise farklılık gösterir. Bazı durumlarda gaz banyosu şeklinde isimlendirilen yöntemle doğrudan damarlara gönderilirken , bazı durumda ise deri altına enjekte de edilebilmektedir.